Sondakikam.com.tr genel ağ haber sitesi yayında,son dakika sineerikleri,gündem haberleri,yaşamdan magazine onlarca kategori ile gerçeklik gündemi kovuşturulma yazar okurlarına sunan haber sitesi,son dakika haberleri okurlarına sunuyor.

Son Dakika Haberler Ne Önemli ?

Son dakika gelişimleri ülke gündeminin yoğunluğundan dolayı önemlidir.Sondakikam.com.tr olarak siz değerli ziyaretçilerimizin kovuşturulma etmiş olduğu sineerikleri sizler sinein düzenliyor,boşlukştırıyor ve sitemizde yayınlıyoruz.

SonDakikam.Com.Tr Selen Sitesi Yayında !

Son dakikam olarak cihan ve Türkiye gündemindeki haberleri hızlı tarafsız doğru ve sağlam bir şekilde siz değerli ziyaretçilerimizin takdirine sunuyor,tarafsız olarak gündem maddelerini sizlere aktarıyoruz.

Son Dakikam Ulusal Selen Sitesi !

Doğruluk gündem ilkeleriyle hazırlanan,ana hareketı kovuşturulma eylemek namına kitlesine özgü habercilik anlayışı ile gerçeklik gündem maddelerini okurlarına sunan haber sitesidir.Ak,tarafsız ilkeli haber yapmayı kendine asıl edinmiştir.Esbakten günümüze gelen yayımcılık tecrübesi ile sondakikam ailesi,siz değerli ziyaretçilerimizin fikirleri doğrultusunda geliştirilmektedir.

Özgün Tarafsız Haberler !

Sondakikam profesyonel editörleri ile sizlere gündem haberlerini en son sineerikleri ilk sizin duymanızı esenlamayı amaçlayan yeni kuşak haber sineerik platformudur.Ruzname haberleri,siyaset haberleri,tutum haberleri,yerel haberler,cihan haberleri,magazin haberleri bilgi haberleri ve hayat haberleri kategorileri ile siz değerli ziyaretçilerimizin aktüel fen ve haberlere ulaşmanızı amaçlar.

Son Dakikam Servisleri !

Sondakikam.com. sitesinin ücretsiz servisleri arasında canlı döviz kuru,canlı tv takip,salat vakitleri,lig benek durumları,Emtialar,ambiyans durumları,borsalar bulunmaktadır.Sondakikam.com.tr adresinden tüm servislerimize ücretsiz bir şekilde ulaşıp kullanmaya kafalayabilirsiniz.

Sondakikam.com.tr Hangi Partinin ?

Sondakikam.com.tr ailesi olarak tarafsızlık ilkemiz ile sizlere aktüel haberleri tarafsız doğru ve sağlam bir şekilde ulaştırmayı amaçlamaktayız.

Ne Binayoruz?

Türkiye’bile ve dünyada meydana gelen vakalar ve gelişimleri ajanslar ve kendi ekibimiz vasıtasıyla kovuşturulma ederek size sunuyoruz. Sitemizde, kendi mahallenizden dünyanın en münezzeh köşesine denli her mekân ile alakalı haber okuyabilirsiniz. Ziyaretçilere, son 10 günün tüm haberleri ortamında mevzuya nazaran taharri ika olanağı sunmaktayız. Bu taharri, kelime ve alakalı bazlı, suni zeka ile desteklenmiş gerçeklik bir haber taharri sayfasıdır.

Yasalara %100 Elverişli

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti Yasalarına %100 yaraşır olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde gösterilen her türlü haber, levha, fen, metin; telif hakkı sahiplerinden hatlı destur alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Sabah saatlerinde yayınladığımız sütun haber özetlerinde ise, tek haberin kafalığı ve giriş cümlesine mekân verilmekte, haberin tam metnini mütalaa etmek isteyen ziyaretçilerimiz alakalı gazetenin web sayfasına yönlendirilmektedir.
Son Dakikam, Türkiye’nin en çok ziyaretçi vadi sitelerinden biridir. Sitede maruz programlar ve haber sunumlarıyla Türkiye’nin gündemine damga vuran Son Dakikam hatının sahibi düşkünlük ediliyor.

Umumi Ahlaka ve Etiğe Elverişli Habercilik !

Güçlü Şinas Türk milletinin genel ahlakına yaraşır etik ve tarafsız haber anlayışını benimseyen sondakikam.com.tr ailesi yayın yaşantıına sondakikam.com.tr olarak devam ediyor.Sizlere en yaraşır çın ve tarafsız haberleri domestik ve yabancı haber organlarındaki en önemli gündem maddelerini sunmayı gayeliyor.

Sondakikam.com.tr Elbette Kuruldu !

Yerleşmişş hedefleri olarak ülkemizin kararlılıkına yardımda bulunmayı amaçlayan sondakikam.com.tr ailesi ülkemizi domestik ve yabancı yayın organlarında en hayırlı şekilde temsil etmeyi amaçlamaktadır.
Sondakikam.com.tr haber sitemizin tüm hakları saklıdır. şifre, haber, levha, mülakat kabil her türlü yürekğinin tüm telif hakları sondakikam.com.tr haber sitemize aittir. Selen sitemizde mekân vadi tamlık hatlar, materyaller, resimler, curcunalı dosyaları, animasyonlar, videolar, özgün sineerik ve çhileışmalarımız, dizayn ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa ile korunmaktadır.

Ürettiğimiz sineerikler ve haber ajanslarımızdan almış olduğumız haber ve öteki görseller ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, bileğnöbettirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve referans belirtilmeksizin kopyalama ve kullanmaı dokumalamaz.
Selen sitemiz sondakikam.com.tr bile harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. Sondakikam.com.tr tek bildirim yapmadan, herhangi bir hin bileğnöbetikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların tekbirinden mesul bileğildir.

Politika Haberleri !

Ülkemizde devam fail tombul siyasi gündemi yakından kovuşturulma yazar,sizlere çın olanı ve görünenden ziyade hadise ve durumların perde arkasını aktarmayı amaçlayan sondakikam.com.tr sizlere en hayırlı haberleri göndermek sinein var gücüyle çhileışıyor.Akp,mhp,chp,yeğin parti,saadet partisi,ve domestik bir çok siyasetçinin haberlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Ekonomi Haberleri !

Kur dalgalanmaları kızıl fiyatları dolar fiyatları minimal ücret son durumu ve bir çok gelişmeyi sitemizden kolayca kovuşturulma edebilirsiniz.

Magazin Haberleri

Ünlüler dünyasının sondakika gelişimleri,yeni vizyona girecek olan filmler,kim nerde ne yapmış son dakika gündemleri sondakikam.com.tr’bile…

Son Dakikam ! Hızlı Kredili Tarafsız Haberler….

Son Dakikam
Son Dakika Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir