Üçserak Ekincilik, kültür makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Basma Serpme Makineleri, Ot Cem Tırmıkları, Traktör Dip Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Kompozit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Bant makineleri sinein ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Ekincilik makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına münasip olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Mutabık cihaz ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan kifayetli besin üretimi, giyecek ve barınma düzlemını esenlayamaz. Yüzlerce sene önce tüm insanlar ilkel kültür halletmeye serladı ancak hasetmüzde toplumun yalnızca çok değersiz bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun tümünün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle meşguliyetmaktadır. Makine ve ekipmanlar buna olanak teşhismaktadır. Türkiye, kültür ve kültür makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve kültür bölümünün yavaş yavaş çeşitlenmesi, kültür makinelerine olan ihtiyacın da artmasına niye olmuşdolaşma. Teknoloji ile yanında vüruten kültür makineleri, kültür aletleri, otomatik ve yardımcı kültür makineleri gibi ekipmanlar kültür sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Ekincilik makineleri, kullanılan amaca ve alana göre değişiklıklar göstermektedir. Ekincilikı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Hatta yalnızca kültür bölümü bileğil, ülkenin ihracat hacmi bile yavaş yavaş artmaktadır.

Üçserak Ekincilik , 2016 senesinde kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve koca üretim kapasitesi eşliğinde otokton üretim gücüyle müşterilerine en esen hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çdüzenışanı ile dinamik ve hâllü anatomi deposuna mevla olan Üçserak Ekincilik, tasarımdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece tüm çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi sabık otomobil üretimi ile 15 ’i çok ülkeye ihracat gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katma fehamet sağlayan Üçserak Ekincilik; sıkı Ar-Ge çdüzenışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını ötümlü yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır sakatlık üretim sistemi, Üçserak Ekincilik ürünlerinin hem vatan içinde hem bile vatan dışında güvenilerek kullanılmasının serlıca nedenidir. Üçserak Ekincilik, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu tüm sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçserak Ekincilik olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Basma Serpme Makinalarıdır”. Basma serpme makinası gübrelerin münasip ve stabil bir şekilde dağıtımını esenlar.
Gübreyi kifayetli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Basma Serpme Makinası ile zait basma yararlanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve dişi bir şekilde dağıtabilirsiniz. Basma Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz az efor sarf ederek çok henüz esenlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sışitamasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Basma Serpme Makinası yardımıyla çok henüz esenlıklı sözır ve toprağınızdan henüz çokça semere ve göverti elde etmenize yardımcı evet.
Basma serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması sinein kullanılan miktarların esenlıklı bir şekilde ayarlanması esenlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz dişi bir şekilde yetişmesini esenlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en oylumlu ihtiyaçları olan azık maddelerini esenlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı esenlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını esenlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayan gübrelerin yararlanmaı dair çok önemli ve nazarıitibar edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Basma Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz dişi skorlar elde edebilirsiniz.

Üçserak Ekincilik olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Dip Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi dayanak seviyesinden giymek ve bekleyen bir damperli kamyona ya da bariz bir hendek kazısına döndürmek sinein geniş olarak kullanılır. Dip yükleyici ile yanında bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Dip yükleyiciler umumiyetle istiflenmiş olan bir malzemeyi dayanak seviyesinden giymek sinein kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek kazısı gibi alanlara döndürmek sinein yeğleme edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan arka yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı gibi sebeplerden ötürü yeğleme edilebilir. Traktöre çıfamilyalabilir bir bağlamlantı parçası üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğsoruntirilebilir ve biraşkın cetşmanla da genişletilebilir. Ana dahişenler umumiyetle hidrolik dahişenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çdüzenıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da faaliyet ettirilir. Teleskopik konveyörlara göre oranla ceninisakıt maliyetleri ve çok yönlülükleri bile arka yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör arka yükleyiciler sinein yeğleme edilebilecek biraşkın üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gurur gerçekleştirirken üretici firmaların yeğleme edilmesi hem eder hem bile kalite olarak kazanım esenlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme olanakı da sunmaktadır.
Ekincilik makineleri bölümünün önde gelen üreticilerinden Üçserak Ekincilik’ın arka yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek marifet sahibi olabilirsiniz.

Ot Cem Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çayır ve benzeri yem bitkilerinin tahsil ve balyalama sorunlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu örgülması sorunlemlerini sağlayan bir makinedir. Üçserak Ekincilik olarak Ot Cem Tırmıkları da kültür makinalarımız ortada bulunmaktadır. Ot Cem Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Cem Tırmığı , 8’li Askılı Ot Cem Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Cem Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Cem Tırmığı , 10’lu Tekerlekli Çekilir Ot Cem Tırmığı olarak 6 temel gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları besleme esnasında iş yükünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi esnasında nazarıitibar etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine nazarıitibar edilmediği dem efsaneviın sütü ve etinden randıman düzenınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk kadem olarak besleme esnasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgizem vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını esenlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken tüm gıdaları hiç seferde alabilir ve henüz esen beslenebilir. Ağızotu karmanın örgülması efsaneviın tüketmesi gereken tüm gıdaları bir araya getirerek henüz esen beslenmesine böylece henüz çokça randıman almanızı esenlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile yanında Ağızotu Kompozit Makinaları da Üçserak Ekincilik olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçserak Ekincilik olarak devalama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu gibi en üst kırat kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asıkr Tip (ölçün) , Asıkr Tip (Hidrolik) , Asıkr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi örgüsı zengin ve dişi bir zirai üretim sinein oylumlu avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya kültürı sinein önemli bir köprü sorunlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz esen durumlara gelmesi sinein zirai ihracat noktasında Üçserak Ekincilik olarak tüm çdüzenışanlarımızın katkısıyla yanında
Üçserak Ekincilik kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları veya devamını görmek için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir