MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine çaba kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo yapıtı ve muhtelif dillerde risale i nur video,vecize,podcast,radyo vb gereksinimlerinizı ağız ağıza karşılayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe kabilinden bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store kabilinden uygulama marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hassaten genel ağ sitesi üzerinden ait taksimmleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin Amerika, Avrupa, Asya kabilinden bir çok kıtada uygulama üzerinden neşriyat yaratıcı uygulama muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek taraf suretünde İslamiyet’in henüz hızlı tanınmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması savsama edilmiyor. Sizde mekân dışında yaşayan yaklaşan arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını salık ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hassaten MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile ait videolar yayınlar yaparak mekân dışında bir çok insanoğlunun İslamı teşhis noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epeyce söz ettiriyor. Eserin bu denli yüksek olduğu bilindiği bâtınin uygulama ve özge dijital yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur video indirmek veya koşmak isterseniz muhakkak MedreseRadyo uygulaması ve genel ağ sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça söz ettiren uygulama fiilen görülmeye haysiyet. İnternet sitesi ağız ağıza taşınabilir uyuma sahip ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Esasen hali hazırda genel ağ sitesi kesiksiz geliştirilmekte ve kullanıma henüz munis bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size sesli risale i nur çkızılışmalarının kalitesinden bahsetmek istiyorum. İtalyan selen artistmız Max aynı zamanda İtalya’da temaşa eğitimi almış bir sanatçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde kızılıyoruz. İspanyolca sesli risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en elleme şekilde temsil edilmeye çkızılışılmaktadır.

Güneş içinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce insan hem yararlanma etmekte, hemde uygulamadan en elleme şekilde faydalanmaktadır. Esasen uygulama marketlerden bakmış olduğunız hin uygulamanın benekının ve indirilme büyüklükının ne denli erdemli olduğunu görebilirsiniz. Buda kabul etmek oluyor ki MedreseRadyo uygulaması meydanında fiilen kılıklı bir iş çıkarıp insanlara en elleme şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur Dinle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir