Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara verilen isimdir. önceleri bay iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de erkekler karınin üretilen elan yalnız modelleri de mevcuttur. Vasat Çağ dönemlerinde Avrupalı erkekler çoraplarının aşağıya kaymasını mâni olmak karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde cinsilatif vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu keşfedildi. Ve bu beyırdan sonra hanımlar aracılığıyla da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya surat tutmuş bir batı geleneğine bakarak, düğünden sonra gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile satışa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlanırdı. Bir özge Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine rast fırlatması o dönemlerde jartiyer ile bile gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan dinçler eğlence dansında çiftlere zevcelik kılmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birfena bay dergisinde cinsilatif vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de mahal almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle bile kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi eskiden de olduğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olası olduğu derece çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belli olmaması ve giyen kişyerinde huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü bundan sonra jartiyeri bir çıngı olarak satmanın indinde birfena ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birfena üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen ekipı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçbeyı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen fakat gitgide liberalleşmeye rast giden seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla ilgili olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş gelmek karınin aşağıdakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin kimiları kategorileri süresince özellikleri açısından başkalık gösterse de baz esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden rabıtlamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Tüm seks oyuncakları bir başına yahut bir partnerle her yaşfecir in aracılığıyla çok yalnızçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar süresince günümüzde ve cihan genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına bakarak seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken kimilarına bakarak ihtiyaç, hayata renk ilhak etmek karınin bir aracı olduğunu söyler.

Utanç, kendini dar hissetme duygusu yahut mağazada bildik birileri ile maç tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı itici kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara doğrulum bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ilişkilerinde örtülü olduğu karınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten tat düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç sezmek, tabularla görmek bazı seks oyuncağı ilişkilerinde hüsranla payanlanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre elde etmek, kârlevselliği için vukuf edinmeden satın elde etmek, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin detaylı resimlerini, videolarını ve açıklamalarını çok kupkuru yayınlamalı ve menfilik yaratacak neticelerin önüne geçebilmek karınin eke çaba tüketme etmelidirler. Antrparantez; bundan sonra vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, yazgılan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan hileışveriş elan amelî ve rahat olmaya esasladı.

Bir zamanlar seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks yazgıında yaşanan sorunların tartışılması, lafşulması utanç duygusunu zaitrdığı karınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin hatalılığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan ferah ferah alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar mizaç problemi olarak akseptans edilir, insanlar cinsellik ve sekste hemayar haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar sağtöresel bir sorundur, cinsiyete bakarak eşeysel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, eşeysel refah düzeyi elan düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Hanımlar, sex shop ilişkilerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar eşeysel hayatlarını renklendirmek, yazgıına hararetlilık ilhak etmek, elan yerinde bir orgazm görmek yahut seksi iç çyalnızşırları ile cezbedici bir üzeri sergilemek karınin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere ulaşımı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş astı bireylerin sex shoplardan ilişkii yasak olup çevrimiçi sitelerin methalinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını savunmak adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonra eke vürutmeler ve eşeysel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum rast olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile ilgili aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bizlere veremedikleri bir şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut elan önce hiç yaşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile bile size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, kârleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara ulaşımı ile vücudunuzun tat haritasını çıkarmakta oldukça yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bilerek ve ona bakarak devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi elan pıtrak seks hayata geçirmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu kârin en amelî yolu. Antrparantez seks esnasında kaynatmak çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve lafşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks hayatının ne derece huzursuz edici olduğunu. Amma aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis suratüğünün penisinizi sıkarken anlamsızelde etmek karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yapmış olursanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek güçlük tanılamamadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları elan yerinde seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yerinde bir seksin sonu meşakkatlilü bir orgazm ile payanlanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu yazgıyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir